Трансфери

Файли для завантаження

Ціни на трансфери

  1. Ціни на трансфери сезону 2019-2020 №8 (дата публикації 09.10.2019)

Зустріч туристів в аеропорту Мінська

Туристів, які прилітають регулярними рейсами до Мінська, зустрічають в залі прильоту після проходження митного і паспортного контролю російськомовні водії / асистенти з табличками TEZ TOUR або з табличкою з прізвищем туриста - це може бути гід у фірмовій формі (жовта куртка з логотипом), або водій ( без форми). Якщо з яких-небудь причин туристи не зустрілися з водієм, необхідно звернутися в офіс TEZ TOUR по телефону, вказаному на ваучері.

На трансфер туристи отримують інформаційний конверт з описом факультативних групових та індивідуальних екскурсій, картою міста, знижковими купонами, координатами офісу і телефонним номером «гарячої лінії». Замовити екскурсії, квитки на концерти, в музеї, послуги перекладача можливо як на трансфер або у гіда компанії TEZ TOUR, так і по телефонах, вказаних в інформаційному конверті.

Всім прилітаючим туристам надається індивідуальний трансфер (легковий автомобіль або автобус для груп), який має на увазі під собою суворе слідування в один готель без можливої ​​підсадки інших туристів і не має на увазі обов'язкову наявність супроводжуючого гіда.

* Компанія TEZ TOUR не несе відповідальності за речі, забуті в транспортному засобі.

Процес відправки туристів

За день до вильоту в інформаційній папці TEZ TOUR на рецепції готелю буде представлена ​​інформація про час виїзду з готелю. У тому випадку, якщо туристи не знайшли інформаційну папку або інформацію за свій рейс необхідно звернутися до співробітника на рецепцію готелю, до гіда, який обслуговує цей готель, або зателефонувати за телефоном «гарячої лінії». Час виїзду з готелю призначається з розрахунку на прибуття в аеропорт до початку реєстрації рейсу, тобто за 2-2,5 години до вильоту рейсу.
У день від'їзду, в призначений час, до готелю прибуває транспорт без супроводу представника TEZ TOUR. Якщо турист вчасно не вийшов на свій трансфер, то водій чекає його не більше 5-15 хвилин. Зпізнивші туристи добираються в аеропорт самостійно.
Після прибуття в аеропорт туристи проходять митний і паспортний контроль і реєструються на рейс. У разі виникнення питань, необхідно звернутися до представника компанії TEZ TOUR в аеропорту, або на стійку інформації.
Увага! Посадка на літак починається за 40 хвилин до зазначеного часу вильоту. Для посадки в літак туристи проходять до зазначеного у квитку номеру виходу (GATE), сідають на свій рейс і відлітають.

Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
На календарі можна вибрати будь-який період вильоту не обмежуючись ± 3 днями, для цього достатньо перейти на вкладку "Період вильоту"
OK