Трансфери

Файли для завантаження

Файли для завантаження:

  1. Ціни на трансфери ОАЕ 2019-2020 №12 (дата публікації 07.10.2019)

Інформація про трансфери в ОАЕ

Правила проведення трансферів

Груповий трансфер передбачає суворе дотримання по маршруту автобуса з аеропорту по готелям або з готелів в аеропорт і не має на увазі обов'язкову наявність супроводжуючого гіда.
Груповий трансфер надається від однієї людини.
Для дітей до 2 років трансфер надається безкоштовно.
Груповий трансфер не передбачає провезення великогабаритного багажу.
Скасування / відмова без штрафу за 24 години.

Індивідуальний трансфер на увазі під собою суворе дотримання в один готель без можливої ​​підсадки інших туристів і не має на увазі обов'язкову наявність супроводжуючого гіда.
Тип транспортного засобу надається на розсуд приймаючої сторони в залежності від наявності того чи іншого транспортного засобу на момент надання послуги.
Скасування / відмова без штрафу за 48 годин.

VIP-трансфер має на увазі під собою суворе дотримання в один готель без можливої ​​підсадки інших туристів і не має на увазі обов'язкову наявність супроводжуючого гіда.
При замовленні VIP-трансферу слід проінформувати приймає офіс не менше ніж за 10 робочих днів до дати заїзду.
VIP-трансфери на автомобілях, марки яких не опубліковані - ціни за запитом.
Скасування / відмова без штрафу за 72 години.

В аеропорту туристів зустрічає представник компанії, одягнений у формений одяг і з табличкою TEZ TOUR. Час очікування туристів в аеропорту становить 2 години з моменту посадки літака.

У день від'їзду в призначений час в готель прибуває автобус за умови, що його не затримали туристи з попереднього готелю. Якщо турист вчасно не вийшов на свій трансфер, то водій або гід чекають його 10 хвилин і їдуть в наступний готель забирати туристів, щоб не запізнитися в аеропорт. Запізнилися туристи самостійно добираються в аеропорт, а також самі несуть всі додаткові витрати.

Компанія TEZ TOUR не несе відповідальності за речі, забуті в автобусах і літаках, і не вживає заходів по їх поверненню туристам.


CIP-сервіс в ОАЕ

Файли для завантаження:

  1. CIP-сервіс в ОАЕ 2019-2020 (дата публікації 27.05.2019)

Бронювання CIP-сервісу - мінімум за 3 дні до заїзду.


Транспорт для індивідуальних і групових трансферів і екскурсійного обслуговування


 


Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
На календарі можна вибрати будь-який період вильоту не обмежуючись ± 3 днями, для цього достатньо перейти на вкладку "Період вильоту"
OK