Віза

Оформлення візи в Андорру

Андорра не має власний аеропорт і має відкриті кордони з Іспанією і Францією, через які і здійснюється в'їзд на територію держави.

Для в'їзду в Андорру необхідно мати шенгенську візу (2-кратну або мульти). Туроператором TEZ TOUR для в'їзду в Андорру оформляється дворазова віза через консульство Іспанії в Києві.

Оформлення візи в Іспанію для громадян України

Увага! Візи оформляються для Туристів за умови придбання туристичного продукту (туру) Компанії Тез Тур в дану візову країну.

Звертаємо Вашу увагу на те, що останній день прийому документів у візових центрах Іспанії у Львові, Одесі та Харкові - 28 липня 2017 р. Після закриття регіональних візових центрів отримання паспортів, поданих в регіональних візових центрах буде можливим тільки в Візовому центрі в Києві.

УВАГА! З 11 червня 2017 року громадянам України не потрібна віза для в'їзду в країни Шенгенської угоди в тому випадку, якщо вони є власниками біометричних паспортів і тільки в тому випадку, якщо вони планують перебувати в країні Шенгену не більше 90 днів протягом півріччя.
Більш детальну інформацію Ви можете знайти тут - на веб-сторінці Європейського Союзу (українською та російською мовами).
УВАГА! З 09.06.2017 КОНСУЛЬСТВО ІСПАНІЇ НЕ БЕРЕ В РОБОТУ БІОМЕТРИЧНІ ПАСПОРТИ. C 06.06.2017 Візові центри Іспанії в регіонах не приймають в роботу біометричні паспорти.

УВАГА! З 23.06.2015 Консульство Іспанії ПОЧИНАЄТЬСЯ збір біометричних ІНФОРМАЦІЇ У ТУРИСТІВ ВІКОМ ВІД 12 РОКІВ (відбитки пальців) ПРИ ПОДАЧІ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ, ЩО ПЕРЕДБАЧАЄ, що особиста присутність В ВІЗОВИЙ ЦЕНТР ІСПАНІЇ ТИХ ЗАЯВНИКІВ, ЯКИМ НА МОМЕНТ ПОЇЗДКИ БУДЕ 12 РОКІВ І СТАРШЕ.

Туристи, яким необхідно здавати біометричні дані у візовому центрі Іспанії, обов'язково повинні мати з собою оригінал паспорта (посвідки на проживання; для дітей - оригінал свідоцтва про народження).
Туристам, які здавали раніше біометричні дані для відкриття візи в одній з країн шенгенської угоди (навіть якщо цей паспорт вже недійсний), повторно здавати біометричні дані для відкриття візи в Іспанію, не потрібно!
Консульство Іспанії, на свій розсуд, може повторно викликати туриста для здачі біометричних даних.
ПОДАННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ ВІЗИ В ИСПАНИЮ В СУПРОВОДІ ПРЕДСТАВНИКА TEZ TOUR:
подача документів в супроводі представника TEZ TOUR можлива тільки в місті Київ.

Консульський відділ посольства Іспанії в Україні не буде працювати в наступні дати:

18-19.04.2019, 29.04.2019,

Увага! Крайній термін подачі документів до регіонального офісу м.Києва для оформлення візи в Іспанію - за 7 робочих днів до заїзду в готель. Ці терміни є актуальними тільки при вильоті туристів з Києва.

Можливо термінове оформлення візи в консульстві Іспанії за 3 робочих дня + 1 робочий день на прийом і підготовку документів для подачі.
Ці терміни є актуальними тільки при подачі документів у ВЦ Іспанії в Києві.

Якщо раніше була відмова у видачі візи однієї з країн Шенгенської угоди або подаються документи не громадян України, документи можуть знаходитись на розгляді в Консульстві Іспанії більше 7 робочих днів!

Оформлення туристичної візи для відвідин Іспанії
Для в'їзду в Іспанію громадяни України повинні мати закордонний паспорт, а також візу, яка видається візовим центром консульства королівства Іспанії в Україні.

Шановні колеги, при бронюванні турів в Іспанію обов'язково вносите в заявку ВСІ Паспортні дані туристів, а саме:

прізвище, ім'я, дату народження туриста;
серію і номер паспорта, терміни його дії, ким виданий;
громадянство.
Увага! Документи для оформлення візи рекомендуємо передавати не раніше, ніж за 90 днів до початку туру.
Увага! Документи для оформлення візи приймаються тільки в повному комплекті, підготовленому відповідно до списку необхідних документів і розкладеному по кожному туристу окремо!
Увага! Документи для оформлення візи подаються в консульство тільки при готівка

01.05.2019, 28.06.2019, 25.07.2019, 26.08.2019, 12.10.2019, 01.11.2019, 06.12.2019, 25.12.2019.

Увага! Крайній термін подачі документів до регіонального офісу м.Києва для оформлення візи в Іспанію - за 7 робочих днів до заїзду в готель. Ці терміни є актуальними тільки при вильоті туристів з Києва.

Можливо термінове оформлення візи в консульстві Іспанії за 3 робочих дня + 1 робочий день на прийом і підготовку документів для подачі.
Ці терміни є актуальними тільки при подачі документів у ВЦ Іспанії в Києві.

Якщо раніше була відмова у видачі візи однієї з країн Шенгенської угоди або подаються документи не громадян України, документи можуть знаходяться на розгляді в Консульстві Іспанії більше 7 робочих днів!

Оформлення туристичної візи для відвідин Іспанії

Для в'їзду в Іспанію громадяни України повинні мати закордонний паспорт, а також візу, яка видається візовим центром консульства королівства Іспанії в Україні.

Шановні колеги, при бронюванні турів в Іспанію обов'язково вносіть в заявку ВСІ Паспортні дані туристів, а саме:

 • прізвище, ім'я, дату народження туриста;
 • серію і номер паспорта, терміни його дії, ким виданий;
 • громадянство.

Увага! Документи для оформлення візи рекомендуємо передавати не раніше, ніж за 90 днів до початку туру.

Увага! Документи для оформлення візи приймаються тільки в повному комплекті, підготовленому відповідно до списку необхідних документів і розкладеному по кожному туристу окремо!

Увага! Документи для оформлення візи подаються в консульство тільки при наявності 100% оплати за тур, а також одночасно на всіх туристів, що їдуть разом.

Список необхідних документів

 1. Анкета туриста № 1 (ОБОВ'ЯЗКОВО)

ВАЖЛИВО! Заповнюється на кожного туриста, включаючи дітей будь-якого віку, і підписується кожним туристом ОСОБИСТО.

 • в анкеті туриста обов'язково заповнюються всі пункти анкети;
 • анкета повинна бути заповнена розбірливим почерком або набрана на комп'ютері.

       2. Анкета туриста № 2 (Подається в Консульство!) Заповнюється он-лайн в особистому кабінеті агентства.

Робота по створенню / редагування анкети проводиться на окремій сторінці, перехід на яку здійснюється по посиланню "Анкета" (знаходиться в розділі "Віза" блоку "Туристи" туристичної заявки).

Анкета заповнюється на кожного туриста, якому необхідна віза (в т.ч. для інфантів).

Увага!!! Анкета заповнюється тільки англійською мовою!

Необхідно враховувати, що невідповідність даних в закордонному паспорті і даних, внесених Вами в онлайн-анкету, може привести до відмови у видачі візи або помилку в отримані візи.

Заповнені агентством анкети НЕ проходять повторної перевірки, і агентство несе відповідальність у разі надання невірних даних.

Звертаємо Вашу увагу на те, що внесені при створенні заявки паспортні дані туристів автоматично інтегруються в анкету, яка подається в Посольства Іспанії, інші пункти анкети заповнюються в он-лайні самостійно агентством.

Неправильно заповнена анкета (помилки, недостовірна інформація, в повному обсязі заповнена анкета, без 2-х підписів туриста в анкеті і т.п.) може привести до відмови у видачі візи !!!

Анкету необхідно роздруковувати на 2-х аркушах, з двох сторін.

ВАЖЛИВО! Кожна анкета підписується туристом ОСОБИСТО, в двох місцях:

на 3-й сторінці в розділі 37 і на 4-й сторінці в нижній правій частині анкети:

- осередки з текстом "Signature (for minors, signature of parental authority / legal guardian)

Для неповнолітніх дітей анкета ТАКОЖ необхідна, і вона підписується або батьком, в чий паспорт вписана дитина, або одним з батьків, у супроводі якого дитина буде в поїздці.

ДІТИ ДО 18 РОКІВ САМОСТІЙНО НЕ розписуються в анкеті !!!

З 25.03.2013 прийом документів до візового відділу для відкриття візи в Іспанію буде здійснюватися тільки із заповненою в он-лайні анкетою, роздрукованої і підписаної туристом особисто.

Без заповненої та підписаної анкети документи не будуть прийматися в работу !!!

Інструкція по он-лайн заповненню анкети

Зразок заповнення  анкети в Іспанію (дорослий)

Зразок запонення анкети в Іспанію (дитина)

3. Письмова угода Подається в візовий центр!
ВАЖЛИВО! Згода заповнюється і підписується кожним туристом ОСОБИСТО. Для неповнолітніх дітей згода ТАКОЖ необхідно, і воно заповнюється і підписується або батьком, в чий паспорт вписана дитина, або одним з батьків, у супроводі якого дитина буде в поїздці.
4. Список документів для оформлення візи в Іспанію 
Перед відправкою пакету документів до регіонального офісу необхідно ще раз уважно перевірити всі надані документи і їх відповідність вимогам. Якщо якихось документів не вистачає або вони не належним чином оформлені, не відправляйте їх. Звертаємо Вашу увагу на те, що неповні пакети документів будуть повертатися Вам назад. Допрацювання документів займає певний час, і це може привести до несвоєчасної підготовки документів для подачі в консульство, і, отже, неможливість виконання Вами договірних зобов'язань перед туристами.

5. Опис переданих документів

Увага!!! При відправці документів у візовий відділ, разом з документами необхідно передавати опис переданих документів (паспорта, дозволу на виїзд дитини, пенсійні посвідчення, свідоцтва про смерть і т.д.)

Вимоги до документів

ВАЖЛИВО! Всі документи, які подаються з анкетою на отримання візи, повинні бути перекладені на іспанську або англійську мову крім копій паспортів, підтвердження бронювання квитків, банківської інформації та страхового полісу.

УВАГА! НЕ ПРИЙМАЮТЬСЯ В РОБОТУ:

 • продовжений паспорт. Європейський Союз не приймає паспорта з терміном дії понад 10 років.
 • документи, в яких є порушення візового режиму, при поїздках в країни Шенгенської угоди.

1. Закордонний паспорт (без обкладинок) + копії всіх заповнених сторінок (по 2 розвороту на кожну сторону листа формату А4):

 • паспорт, діючий більше 90 днів після закінчення планованої поїздки;
 • паспорт не повинен: бути пошкоджений, порваний, забруднений, мати сторонні записи, відмітки та ін .;
 • всі виправлення в паспорті повинні бути завірені печаткою зробив їх установи або ВВІРу;
 • паспорт повинен мати мінімум 2 чисті сторінки для наклеювання візи;
 • в паспорті ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути підпис власника;
 • при наявності вписаних в паспорт одного з батьків дітей - повинні бути вклеєні фотографії дітей з 5 років, і, додатково на КОЖНОГО дитини, в паспорті повинні бути 2 чисті сторінки для наклеювання візи.

Діти до 18 років можуть бути вписані в паспорт батьків.

2. ОДНА фотографія:

Вимоги до фотографій

 • фотографія повинна бути кольорова, виконана СУВОРО на білому тлі, форматом 3,5 х 4,5 см;
 • фотографія повинна бути зроблена не раніше 6 місяців до дати подачі документів у візовий відділ, і мати максимальну схожість з її власником;
 • особа на фотографії повинно займати 70-80% площі фотографії;
 • зображення повинно бути чітким і ясним.

3. Копія внутрішнього паспорта (або копія ID карти - замість внутрішнього паспорта громадянина України):

 • копії всіх заповнених сторінок (по 2 копії розворотів на кожну сторону листа формату А4).

4. Копія свідоцтва про шлюб / розлучення, смерть чоловіка / дружини (з перекладом на іспанську або англійську мову).

5. Довідка з місця роботи:

Довідка надається на фірмовому бланку з зазначенням актуальних адрес і телефонів установи / роботодавця, який видав довідку. У тексті довідки повинна бути наступна інформація:

 • повна назва установи / роботодавця; особисті дані співробітника, якому видається довідка; термін його роботи в (у) установі / роботодавця; займана посада, щомісячний оклад;
 • в довідці обов'язково вказати, що за цим співробітником, на період його поїздки в Іспанію, зберігається робоче місце і щомісячний оклад;
 • довідка повинна бути підписана керівником організації і головним бухгалтером або начальником відділу кадрів;
 • Директор і головний бухгалтер не можуть підписувати довідку самі собі, - в такому разі довідку підписує їх заступник.

Прохання перед відправкою документів у візовий відділ перевіряти достовірність телефонів та інформації, зазначених в довідці з місця роботи.

Довідка перекладається на іспанську або англійську мову. Переклади повинні бути зроблені особою, яка володіє іспанською або англійською мовою, так як неправильні або неточні переклади можуть привести до непорозуміння або відмови у видачі візи. Засвідчення перекладу нотаріусом не потрібно.

6. Фінансове забезпечення:

можна підтвердити, надавши наступні документи:

 • рух по банківському рахунку (з інформацією про кожну банківську операцію мінімум за останні 3 місяці), із зазначенням прізвища та імені туриста, доступного залишку за цим рахунком, з мокрою печаткою або штампом банку! Ця виписка роздруковується нема на фірмовому бланку банку;

або

 • копія кредитної картки (лицьового боку, на якій зазначено прізвище та ім'я) з чеком (оригінал) з банкомату, на якому вказаний баланс за рахунком,

або

 • копії дорожніх чеків (travel cheques) і копія квитанції про їх купівлю,

або

 • квитанція про покупку євро (із зазначенням у квитанції Прізвища туриста, і обов'язково повинна стояти мокра печатка або штамп банку).

Сума всіх грошових коштів по наданих документів повинна бути не менше 637 Євро (NEW !!!). Ця сума прийнятна для тривалості туру від 1 до 9 днів включно на КОЖНОГО туриста.

 Наприклад: їде сім'я 2 дор. і 1 дитина на 8 днів. Сума повинна бути не менше: 637 Євро * 3 людини = 1911 Євро. Якщо ця сім'я їде на 12 днів, то сума залишку розраховується так: (637 Євро на 9 днів + 3 дні * 71 Євро) * 3 людини = 2550 Євро.

7. Документи, що підтверджують стабільність фінансового становища:

Копії документів, що підтверджують володіння нерухомістю, земельними ділянками, транспортними засобами і т.д. (З перекладом на іспанську або англійську мову).

8. Підтвердження фінансування поїздки (спонсорство):

Спонсором поїздки можуть бути тільки громадяни України.

У разі, якщо поїздку туриста оплачує родич першої лінії, що їде в поїздку разом з туристом (чоловік, батько, повнолітня дитина заявника) - необхідно надати спонсорський лист, який приймається в рукописній формі із зазначенням особистих даних людини, що оплачує поїздку, а до спонсорського листа обов'язково необхідно додати документи підтверджують родинні стосунки. Також до заяви про фінансування слід додати довідку з місця роботи людини, що оплачує поїздку, і його фінансове забезпечення. В інших випадках спонсорський лист обов'язково повинна бути завірена нотаріально.

Додатково для безробітних туристів - написане особисто туристом заяву з належною датою і підписом,
в якому пояснюють своє фінансове становище на даний час і вказують інше укорінення в Україні (сімейні відносини, майно, транспортні засоби, інше).

9. Консульський збір:

Вартість оформлення туристичної візи для громадян України, а також для громадян Росії, Сербії, Чорногорії, Боснії і Герцеговини, Македонії, Молдови та Албанії мають посвідку на проживання в Україні становить 65 євро.

 

Громадяни України

Громадяни Росії, Сербії, Чорногорії, Боснії і Герцеговини, Македонії, Молдови та Албанії мають посвідку на проживання в Україні

Громадяни інших країн

Дорослі

65 €

65 €

90 €

Діти

До 6 років

Безкоштовно

Від 6 до 18 років

25 €

65 €

90 €

Пенсіонери

25 €
(При наданні ОРИГІНАЛУ пенсійного посвідчення або довідки з пенсійного фонду про нарахування пенсії)

65 €
(При відсутності ОРИГІНАЛУ пенсійного посвідчення або довідки з пенсійного фонду про нарахування пенсії)

65 €

90 €

 1. Сума консульського збору для громадян інших країн встановлюється індивідуально під запит.

 2. Пенсіонери звільняються від сплати консульського збору тільки якщо це громадяни України з українським пенсійним посвідченням і тільки непрацюючі, тобто ті, хто не надає довідку з місця роботи.

 3. Туристи, у віці від 18 до 21 року, при наданні нотаріального заяви від батьків, що вони постійно (не тільки на час поїздки!) Знаходяться НА ПОВНОМУ ФІНАНСОВОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ (виділена фраза обов'язкове в заяві !!!) батьків (з перекладом на англійську або іспанська мова), звільняються від сплати консульського збору.

 4. Оплата здійснюється в гривнях за комерційним курсом компанії.

 5. Консульський збір не повертається у разі відмови у видачі візи.

 6. Вартість оформлення термінової візи на 1 консульський збір більше, ніж оформлення візи за звичайним тарифом.

Вартість візи включає в себе: сервісний збір, консульський збір і послуги з оформлення візи.

10. Консульство має право запросити туриста на особисту співбесіду в процесі розгляду його документів, або зажадати підтвердження його повернення з поїздки. У таких випадках над візою в паспорті туриста ставиться печатка консульства Іспанії «Підтвердження повернення (15 днів)».

Увага!!! З 19.02.2013 року на паспорти, які необхідно надати в консульство Іспанії протягом 15 днів після закінчення поїздки, буде наклеєна спеціальна наклейка, на якій буде написано вимога про надання паспорта на показ.

Такі паспорти, після повернення туристів з поїздки, протягом 15 днів необхідно передати до візового відділу компанії «Тез Тур». В термін до 7 днів вони будуть відзначені і зареєстровані в консульстві Іспанії, і передані до відділу видачі документів компанії «Тез Тур».
Щоб уникнути непорозумінь в питаннях підтвердження повернення туристів з Іспанії, рекомендуємо туристам контролювати наявність в паспорті штампу про виїзд з країни, а також зберігати посадкові талони на зворотний рейс з Іспанії в Україну.

Консульство Королівства Іспанія в Києві:

м.Київ, вулиця Іллінська, 22/13-Д
Тел: +38 044 501 06 00 приймальня


Посольство України в Королівстві Іспанія:

Ronda de la Abubilla, 52
28043 Mаdrid
тел. 91 748 93 60
факс 91 388 71 78

Консульський відділ: тел. 91 748 93 78 (79, 80, 83)
факс 91 759 03 28

Адреси візового центру Іспанії BLS International:

КИЇВ: 04070, вул. Іллінська 8 (Поділ), бізнес центр "Іллінський" (вхід з боку вул. Братської)
ХАРКІВ: 61001, вул. Захисників України (Площа Повстання) 7/8, 1 поверх
ЛЬВІВ: 79005, пл. Петрушевича, 3, поверх 3, офіс 301
ОДЕСА: 65026, вул. Польський спуск, 11, поверх 7, офіс 6

Телефон колл-центру: +38 044-390-76-90
e-mail: info.iev@blshelpline.com

сайт: https://ukraine.blsspainvisa.com/ukrainian/index.php 

Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
На календарі можна вибрати будь-який період вильоту не обмежуючись ± 3 днями, для цього достатньо перейти на вкладку "Період вильоту"
OK