Трансфери

Файли для завантаження:

Файли для завантаження:

  1. Ціни на групові та індивідуальні трансфери в Угорщині 2019-2020 №1 (дата публикації 18.07.2019)

Зустріч туристів в аеропорту Будапешта і Відня

Туристів, які прилітають регулярними рейсами в Будапешт і Відень, зустрічають в залі прильоту після проходження митного контролю російськомовні водії / асистенти з табличками 1000 Доріг або з табличками з прізвищем туриста.

Якщо з яких-небудь причин туристи не зустрілися з водієм, необхідно звернутися в офіс TEZ TOUR по телефону, вказаному на ваучері: +36 30 643 15 76.

На трансфер туристи отримують інформаційний конверт з описом факультативних групових та індивідуальних екскурсій, картою міста, знижковими купонами, координатами офісу, телефонним номером «гарячої лінії» та інформацією про час виїзду з готелю на зворотньому трансфері. Замовити екскурсії, квитки на концерти, в музеї, послуги перекладача можливо як на трансфер, так і по телефонах, вказаних в інформаційному конверті.

Груповий трансфер в Будапешті не має на увазі обов'язкову наявність супроводжуючого гіда. На групові трансфери надаються мікроавтобуси (до 8 посадочних місць) з кондиціонером.

Індивідуальний трансфер має на увазі під собою суворе слідування в один готель без можливої ​​підсадки інших туристів і не має на увазі обов'язкову наявність супроводжуючого гіда.

* Транспортний відділ залишає за собою право надати більш високу категорію транспортного засобу, не стягуючи доплати з туриста.

* Компанія TEZ TOUR не несе відповідальності за речі, забуті в автобусах.

Процес відправки туристів

  • Інформація про час виїзду з готелю вказана в ваучері, який видається в агентстві.

  • Туристи, що замовили індивідуальний трансфер, при бажанні можуть самі призначити час від'їзду з готелю. Таке замовлення приймається тільки за умови письмового зобов'язання туристів в разі запізнення до рейсу через погодні умови, затори на дорогах і т.д. взяти на себе самостійне покриття всіх пов'язаних з цим додаткових витрат.

  • Якщо турист вчасно не вийшов на свій трансфер, то гід або водій чекає його не більше 10 хвилин, після чого, отримавши письмове підтвердження від готелю і не ставлячи туриста до відома, їде в наступний готель забирати туристів, щоб не запізнитися в аеропорт. Зпізнивші туристи самостійно добираються в аеропорт, а також самі несуть всі додаткові витрати.

  • Після прибуття в аеропорт туристи проходять митний контроль і реєстрацію на рейс. У разі виникнення питань необхідно звернутися до представника компанії TEZ TOUR в аеропорту, або на стійку інформації.

Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
На календарі можна вибрати будь-який період вильоту не обмежуючись ± 3 днями, для цього достатньо перейти на вкладку "Період вильоту"
OK