Трансфери

Файли для завантаження

Файли для завантаження

 1. Домінікана. Ціни на трансфери сезону 2018 №6 (дата публикації 05.12.2018)


Порядок проведення трансферів

Відразу при виході з аеропорту стоять гіди з табличками TEZ TOUR
Стійка TEZ TOUR в аеропорту Пунта-Кані

Міні-автобуси TEZ TOUR для індивідуальних трансферів

Зустріч туристів в аеропорту

Вийшовши з літака, туристи потрапляють в будівлю аеропорту. На стійках посеред проходу потрібно купити "туристичну карту", яку необхідно зберегти до кінця перебування в країні. Тут же на стійках туристи проходять паспортний контроль. За паспортним контролем туристи проходять в зал, де отримують багаж на стрічці транспортера. На виході з аеропорту проводиться митний контроль. На вимогу митної служби Домініканської Республіки весь багаж повинен пройти сканування на спеціальному обладнанні, встановленому при виході. Після процедури огляду багажу туристи повинні пройти по коридору до виходу з терміналу.

Автобус відправляється з аеропорту в готелі максимум через 2 години після фактичного часу посадки літака. У разі неявки туристів до автобусу до призначеного часу претензії до компанії TEZ TOUR не приймаються.

Туристам, які замовлять VIP-трансфер, надається послуга - зустріч біля виходу з аеропорту з табличкою з їх ім'ям.

Компанія TEZ TOUR не несе відповідальності за забуті речі в автобусах, про що гіди неодноразово нагадують туристам під час переїздів.

Індивідуальний трансфер на увазі під собою суворе слідування в один готель без підсадки інших туристів, і не має на увазі обов'язкову наявність супроводжуючого гіда.

На звичайні індивідуальні трансфери надаються мікроавтобуси з кондиціонером.

Якщо туристи прилітають не на рейсах компанії TEZ TOUR, прохання повідомляти всі номери рейсів з літерним кодом рейсу. Без цього коду ми не завжди можемо дізнатися час прильоту і відльоту рейсу і, відповідно, не можемо гарантувати своєчасну зустріч туристів.

Процес відправки туристів

 1. За день до відльоту туристи, які виїжджають на груповому трансфері, зможуть знайти оголошення про виліт на інфо-стенді або в папці TEZ TOUR з зазначенням часу від'їзду автобуса від готелю. Для туристів, які замовили індивідуальний трансфер, оголошення про виліт доставляється персоналом готелю в номер. Час призначається з розрахунку на прибуття в аеропорт до початку реєстрації рейсу, тобто за 2,5-3 години до вильоту рейсу.
 2. На груповому трансфері в день від'їзду в призначений час прибуває автобус з гідом (можуть бути невеликі затримки, якщо є проблеми або питання з туристами в попередніх готелях). Якщо турист вчасно не вийшов на свій трансфер, то гід чекає його деякий час (максимум 10 хвилин) і їде в наступний готель, щоб не запізнитися в аеропорт. Зпізнивші туристи повинні самі добиратися в аеропорт.
 3. На індивідуальному трансфер: в призначений час в готель прибуває мікроавтобус з табличкою TEZ TOUR, у водія є дані пасажирів, які повинні бути доставлені в аеропорт. У разі неявки туристів в призначений час, водій очікує 15 хвилин (так як у водія можуть бути заплановані подальші трансфери), далі мікроавтобус їде, які запізнилися туристи повинні самі добиратися в аеропорт.
 4. Після прибуття в аеропорт туристи проходять митний контроль і реєстрацію на рейс, в цьому їм допомагає представник компанії TEZ TOUR в аеропорту або представники авіакомпанії. Після реєстрації туристи проходять паспортний контроль.
 5. При бажанні можна відвідати магазин безмитної торгівлі Duty Free.
 6. Після всіх цих процедур туристи сідають на свій рейс (через вказаний на посадковому талоні номер GATE) і відлітають.

При переїзді з готелю в готель факс відправляється на номер кімнати туристів напередодні ввечері. Персонал готелю доставляє цей факс в номер.


VIP-трансфери

Зустріч з табличкою з іменем туриста.

Супровід російськомовним гідом на трансфер (за запитом, за додаткову плату).

Автомобілі: Ford Explorer (4 pax); Chevrolet Suburban (4 pax).


Перевезення туристів з обмеженими можливостями

Для перевезення людей в інвалідних кріслах передбачений спеціалізований транспорт. В автомобіль може міститися до 3 колясок, він обладнаний всім необхідним, в тому числі платформою для підйому інвалідних колясок, киснем і т.д.

Автомобіль має спеціальну страховку і здатний перевозити людей з обмеженими здібностями на далекі відстані.

 
 
 

Автомобілі для трансферів в Домінікані

Автомобілі для групових та індивідуальних трансферів в Домінікані

 
 

Автомобілі для VIP-трансферів в Домінікані

 
 

CIP/VIP Service

CIP / VIP Service в аеропорту Пунта-Кани

З 1 листопада 2014 року в аеропорту Пунта-Кана у співпраці з компанією TEZ TOUR надається трансфер із клієнтів у трапа літака в міжнародному терміналі аеропорту «Aeropuerto Internacional Punta Cana» (PUJ).

Сервіс на приліт включає:

 • зустріч на виході з літака (у трапа літака) співробітником аеропорту з іменною табличкою клієнта, пересування до паспортного контролю на golf car (для Терміналу А);
 • допомога в проходженні паспортного контролю;
 • допомога в отриманні багажу;
 • супровід через митний контроль і посадка на трансфер.

Вартість даної послуги (ціна нетто) становить 150 USD на одну людину.

Діти (0-7) безкоштовно.

Сервіс на ВИЛІТ включає:

 • зустріч біля входу в аеропорт;
 • реєстрація на рейс на стійці бізнес-класу;
 • допомога в проходженні паспортного контролю і міграційної служби;
 • супровід клієнта в VIP lounge;
 • супровід на посадку до трапа літака на golf car.

Вартість даної послуги (ціна нетто) становить 175 USD на одну людину.

Діти (0-7) безкоштовно.

Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
На календарі можна вибрати будь-який період вильоту не обмежуючись ± 3 днями, для цього достатньо перейти на вкладку "Період вильоту"
OK