Трансфери

Файли для завантаження:

Файли для завантаження:

 1. Ціни на групові трансфери сезону 2019 №1  (дата публикації 09.01.2019)
 2. Ціни на індивідуальні трансфери сезону 2019 №2  (дата публикації 13.06.2019)
 3. Ціни на групові трансфери сезону 2019/2020 №1 (дата публикації 13.09.2019)
 4. Ціни на індивідуальні трансфери сезону 2019/2020 №1 (дата публикації 13.09.2019)

Інформація про трансфери в Чехії

Після прибуття в чеський аеропорт

 1. На виході з митної зони в залі прильоту вас зустріне водій з табличкою TEZ TOUR, табличкою BEST OF TRAVEL, табличкою ET CETERA або табличкою SPA TRAVEL. Назва приймаючої компанії дивіться в пакеті документів (ваучері).
 2. Повідомте йому ваше прізвище і назва готелю.
 3. Водій вкаже вам місце збору групи.
 4. Відправлення автобуса відбувається після збору всіх туристів.
 5. Уважно прослухайте інформацію, яку водій повідомить на шляху до готелю.
 6. На трансфері ви отримаєте вітальний конверт, в якому вам будуть надані карта Праги, програма перебування, час зворотнього трансферу.

Групові трансфери: час очікування в аеропорту становить 1 годину після часу посадки, згідно з розкладом. Якщо є інформація про затримку видачі багажу, то очікування може скласти 1,5 години. При значних затримках (більш ніж на 1,5 години) трансфер може бути не надано. У разі, якщо ваш багаж втрачено і оформлення паперів затягується, представник від сім'ї обов'язково повинен вийти в зону прильоту і повідомити зустрічаючому про затримку. У разі, якщо ви подорожуєте на самоті, просимо повідомити про затримку за вказаними в ваучері телефонами.

Якщо ви не можете знайти представника, який зустрічає вас або групу з табличкою, просимо телефонувати за вказаними в ваучері телефонами.

Індивідуальні трансфери: час очікування в аеропорту становить 1 годину після часу посадки, згідно з розкладом. Якщо є інформація про затримку видачі багажу, то очікування може скласти 1,5 години. При значних затримках (більш ніж на 1,5 години) трансфер може бути не надано. У разі, якщо ваш багаж втрачено і оформлення паперів затягується, представник від сім'ї обов'язково повинен вийти в зону прильоту і повідомити зустрічаючого про затримку. У разі, якщо ви подорожуєте на самоті, просимо повідомити про затримку за вказаними в ваучері телефонами.

Якщо ви не можете знайти представника, який зустрічає вас або групу з табличкою, просимо телефонувати за вказаними в ваучері телефонами.

За речі, залишені в автобусі, забуті в готелі та інших місцях, ні супроводжуючий групи, ні туристичні компанії, ні адміністрація готелів, ресторанів, транспортних компаній відповідальності не несуть.

Інформаційна підтримка

Під час трансферу з аеропорту в готель російськомовний водій, або супроводжуючий, надасть вам необхідну технічну інформацію: про міський транспорт, екскурсії, про основні правила поведінки на вулицях (куріння, розпивання спиртного, перехід дороги), графік роботи магазинів, tax free (повернення податку), обмін валюти та інше. При необхідності представник зв'яжеться з офісом для уточнення або з'ясування додаткових питань.

Напередодні вильоту додому

 • Підійдіть на рецепцію, перевірте, чи є у вас неоплачені рахунки за додаткові послуги (користування міні-баром, телефоном тощо). При наявності заборгованостей оплатіть їх.

 • Інформація про час зворотнього трансферу надається в день прильоту в інформаційному конверті. Якщо ви не отримали інформацію про трансфер, будь ласка, зв'яжіться з нами за номером +420 606 090 858 / +420 606 090 857.

Виїзд з готелю

Щоб уникнути різних ускладнень, просимо не спізнюватися і підходити на трансфер за 5-10 хвилин до зазначеного часу.

Приїзд в чеський аеропорт для вильоту

 • Під час зворотнього трансферу з готелю в аеропорт водій розповість про процес реєстрації на рейс і здачі багажу, проходження паспортного і митного контролю, оформлення та отримання Tax Free.
 • Пройдіть реєстрацію на рейс (пред'явіть закордонний паспорт і квиток).
 • Здайте багаж на стійці реєстрації.
 • Отримайте посадковий талон. Зверніть увагу на номер виходу (GATE) і час для посадки (TIME) на борт літака.
 • Пройдіть паспортний контроль (пред'явіть закордонний паспорт з візою і посадковий талон).
 • Пройдіть в зал вильоту і чекайте оголошення про посадку в літак.

Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
На календарі можна вибрати будь-який період вильоту не обмежуючись ± 3 днями, для цього достатньо перейти на вкладку "Період вильоту"
OK