Віза

Порядок в'їзду до Республіки Кіпр

УВАГА! C 11.06.2017, в зв'язку з вступом в силу безвізового режиму між Україною і Європейським Союзом, громадяни України - власники біометричних паспортів, зможуть відвідувати Республіку Кіпр без попереднього отримання візи, з туристичною метою, на термін до 90 днів протягом 180-денного періоду протягом року. Зверніть увагу на те, що у туристів повинно бути підтвердження наявності коштів на час поїздки з розрахунку 50 євро на день - для кожного туриста.
Увага! Консульський відділ посольства Республіки Кіпр в Україні не буде працювати в наступні дати:
26.04.19, 29.04.19, 01.05.19, 09.05.19, 17.06.2019, 28.06.2019, 26.08.2019, 01.10.19, 14.10.2019, 28.10.2019, 24-26.12.19.
Увага! Візи оформляються для Туристів за умови придбання туристичного продукту (туру) Компанії Тез Тур в дану візову країну.

Файли для завантаження:

 1. Анкета для отримання попередньої візи (про-візи) -   відправляти тільки на адресу cyprus.visa@teztour.com.uaета  (дата публикації 19.02.2014)
 2. Зразок заповнення анкети на про-візу (дата публикації 25.02.2014)

Шановні заявники! Прохання заповнювати анкети на pro-visa тільки в Microsoft Word 2003. Дані необхідно вносити в поля сірого кольору (не в рукописній формі). Відправляти анкети ТІЛЬКИ на електронну адресу cyprus.visa@teztour.com.ua. Файл повинен мати назву прізвища та імені туриста, написаних латинськими літерами, як в паспорті (приклад: IVANOVIVAN.doc). В темі листа прохання вказувати тільки номер заявки. Зразок заповнення анкети на отримання pro-visa в пункті 2 файлів для завантаження. Анкети по одній заявці необхідно висилати в одному листі.

Власники паспортів країн-членів Європейського Союзу не потребують отримання візи для в'їзду на Кіпр, але при цьому зобов'язуються мати при собі чинний паспорт або посвідчення особи за умови наявності в них фотографії і вказівки громадянства.

До країн, громадянам яких не потрібне отримання візи для в'їзду на Кіпр, при проживанні строком не більше 90 днів, за умови, що вони є добромисними відвідувачами країни, відносяться наступні: Австралія, Австрія, Андорра, Аргентина, Бельгія, Болгарія, Болівія, Бразилія , Британія, Бруней, Ватикан, Угорщина, Венесуела, Гватемала, Німеччина, Голландія, Гондурас, Гонконг, Греція, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Коста-Ріка, Латвія, Литва, Ліхтенштейн, Люксембург, Макао, Малайзія, Мальта , Мексика, Монако, Нікарагуа, Нова Зеландія, Але вегія, Особливі адміністративні райони Китайської Народної Республіки, Панама, Парагвай, Польща, Португалія, Румунія, Сальвадор, Сан-Марино, Сінгапур, Словаччина, Словенія, Сполучені Штати Америки, Уругвай, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чеська Республіка, Чилі, Швейцарія, Швеція, Естонія, Південна Корея, Японія.

Згідно з рішенням Генерального Консульства Республіки Кіпр, громадяни України, які мають діючу дворазову або багаторазову Шенгенську візу категорії С (не обов'язково активовану в країні Шенгенської зони) можуть здійснити подорож на Кіпр без кіпрської візи і перебувати там протягом терміну, передбаченого шенгенською візою, і покинути Кіпр не пізніше закінчення терміну дії Шенгенської візи.

Володарі чинних дворазових або мультивіз Болгарії, Румунії, Хорватії (необов'язково від'їзженими в ці країни) можуть знаходиться на території Кіпру в рамках дії наявних у них віз без оформлення кіпрської візи. Загальний термін перебування на Кіпрі не може перевищувати 90 днів протягом півроку.

Володарі тимчасового / постійного виду на проживання в одній з країн Євросоюзу можуть відвідувати Республіку Кіпр без оформлення візи.

Громадяни Молдови - власники біометричних паспортів можуть відвідувати Кіпр без візи терміном не більше 90 днів, при підтвердженні туристичної мети поїздки (наявність ваучера на проживання і зворотнього квитка).
Громадяни Молдови - власники звичайних (НЕ біометричних паспортів) для відвідування Кіпру повинні мати візу, яка оформляється заздалегідь у консульстві за місцем проживання туриста. Якщо турист перебуває в
Україні легально (наявність в паспорті штампу про в'їзд в Україну), то його документи можна подавати в консульство в Києві.

Громадянам України з не біометричними паспортами для в'їзду в Республіку Кіпр необхідно оформити Pro-visa.

 • Pro-visa дає право тільки одноразового в'їзду протягом 90 днів, по про-візі в кожному півріччі турист може перебувати на Кіпрі не більше 3 місяців.
 • Якщо туристи планують круїзи або поїздки в інші країни в одному турі, необхідно ставити багаторазову візу в паспорт.
 • Термін дії паспорта не менше ніж 6 місяців з дати подачі анкети на отримання про-візи. Увага! Європейський Союз не приймає паспорта з терміном дії понад 10 років!

Термін оформлення pro- visa: 3-4 робочих дня. Крайній термін прийому документів на pro-visa мінімум за 4 робочих дні до вильоту на електронну адресу: cyprus.visa@teztour.com.ua

Про-віза оформляється у вигляді електронного файлу, що видається консульством Кіпру, який необхідно роздрукувати зі своєї заявки і мати при собі під час реєстрації на рейс і при посадці в літак, в іншому випадку туристи не будуть допущені на борт.

Увага!!! Виліт з про-візою можливий тільки для громадян України з вильотом з України, і тільки прямими рейсами!

Увага!!! Заборонено відвідування Кіпру туристам у яких в паспорті стоїть штамп про відвідини «Турецької Республіки Північний Кіпр»!

Увага!!! Компанія TEZ TOUR надає безкоштовну послугу - допомога в оформленні pro-visa.


Вимоги до оформлення туристичних віз на Кіпр

Громадяни України, Росії, Казахстану, Білорусії постійно проживають на території України, можуть подавати документи для оформлення візи в Києві (наявність посвідки на проживання в Україні не обов'язково).

Громадяни інших країн, які постійно проживають на території України, можуть подавати документи для оформлення візи в Києві тільки при наявності дозволу на проживання.

Список документів, необхідних для оформлення візи в Києві

 1. Закордонний паспорт (термін дії не менше трьох місяців з моменту закінчення поїздки; наявність підпису туриста в паспорті і чистої сторінки для оформлення візи обов'язково). Увага! Європейський Союз не приймає паспорта з терміном дії понад 10 років!
 2. Копія всіх сторінок закордонного паспорта. Якщо є в наявності другий / старий закордонний паспорт, надати його копії.
 3. Копія всіх заповнених сторінок українського паспорта.
 4. Дві однакові кольорові фотографії (3,5х4,5 см) на кожного виїжджаючого. Фотографії повинні бути на світлому фоні без кутів і овалів. Термін з моменту виготовлення фотографії не повинен перевищувати 6 місяців.
 5. Копія свідоцтва про шлюб.
 6. Заповнена анкета, двостороння, роздрукована на одному аркуші, з підписом, ідентичним підписом в закордонному паспорті. Анкета заповнюється великими друкованими літерами англійською мовою і в повній відповідності зі зразком.
 7. Довідка з місця роботи (на російській або українській мові), на фірмовому бланку підприємства з зазначенням, особистих даних співробітника, якому видається довідка; термін його роботи на підприємстві; займана посада, середньомісячний оклад і де буде гарантована безпека робочого місця на період його поїздки. Довідка повинна бути підписана керівником підприємства та головним бухгалтером.
 8. Готівкова сума з розрахунку не менше 50 Євро на добу (вказується в анкеті).
 9. Фінансові документи (банківські рахунки, власність, нерухомість) - тільки на вимогу консульства. Для пенсіонерів рекомендуємо подавати документи показують їх фінансове забезпечення.
 10. Дітям до 18 років - ксерокопія свідоцтва про народження.
- Якщо дитина до 18 років подорожує в супроводі одного з батьків - обов'язково додати ксерокопію нотаріально завіреного дозволу від другого з батьків.

- Якщо дитина до 18 років подорожує без супроводу обох батьків - обов'язково додати ксерокопію нотаріально завіреного дозволу від обох батьків.
       11. Якщо на момент подачі документів дитині виповнилося 17 років, у нього повинен бути свій проїзний документ!


       12. Для студентів необхідна копія студентського посвідчення, довідка з місця навчання, спонсорський лист і довідка з місця роботи спонсора.


       13. Для непрацюючих громадян необхідні: або довідка з банку про наявність рахунку на ім'я туриста, із зазначенням залишку або нотаріально завірений спонсорський лист і довідка з місця роботи спонсора.


       14. Для пенсіонерів необхідні ксерокопія пенсійного посвідчення, спонсорський лист і довідка з місця роботи спонсора.


       15. Бронь квитків в обидва кінці.

       16. Опис документів

Увага!

 • Анкета заповнюється друкованими літерами, англійською мовою.
 • Підпис туриста в кінці другої сторінки обов'язковий!
 • Анкетні дані повинні бути достовірними, тому що вони строго перевіряються Посольством.
 • На дитину, вписану в паспорт батьків, окрему анкету заповнювати не потрібно, фотографія на дитину потрібна з 5 років.
 • Турист може бути викликаний на співбесіду, тому на цей період необхідно його присутність в Києві.
 • Наявність в паспорті туриста штампа відмови у візі інших країн збільшує ймовірність отримання відмови в кіпрській візі.
 • Посольство Кіпру може запитати додаткову інформацію про туристів.
 • На дітей старше 5 років, вписаних в паспорт до батьків, повинна бути вклеєна фотографія.
 • Якщо у туриста стоїть штамп відмови у візі в країни Шенгенської угоди, потрібно обов'язково додати копію офіційного листа з Посольства цієї країни про відмову.
 • Відповідальність за інформацію і паспортні дані, які вказані в анкеті, несе агентство і туристи!

Посольство Кіпру має право змінювати правила і терміни оформлення віз без попереднього повідомлення!

Термін оформлення туристичної візи: 3-4 робочих дня. Крайній термін прийому документів на туристичну візу мінімум за 6 робочих днів до вильоту за адресою: 03150 м Київ вул. Велика Васильківська 63, оф. 2.

Термін оформлення туристичної візи в паспорт для громадян Туреччини: 14 робочих днів.

Вартість оформлення туристичної візи: 25 Еuro - одноразова віза, 65 Еuro - мультивіза.

Громадянам Росії туристична віза оформляється безкоштовно.


Посольство Республіки Кіпр в Києві

Адреса: 01054 м.Київ вул. Воровського 24, 2-й поверх
Тел: +38044 4996451 (прийом дзвінків з 15:30)
Факс: +38044 4996453
e-mail:  Embassykiev@mfa.gov.cy

http://www.mfa.gov.cy/mfa/embassies/embassy_kiev.nsf/page08_uk/page08_uk?OpenDocument 


Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
На календарі можна вибрати будь-який період вильоту не обмежуючись ± 3 днями, для цього достатньо перейти на вкладку "Період вильоту"
OK