Трансфери

Файли для завантаження:

Файли для завантаження:

 1. Куба, ціни на трансфери сезону 2019-2020 №1б (дата публикації 21.08.2019)

Інформація про трансфери на Кубі

Після прибуття в аеропорт Гавани, Варадеро

Після прибуття в аеропорт Гавани, Варадеро в першу чергу ви потрапляєте в зону паспортного контролю. Дотримуйтесь покрокової інструкції:

 1. Перед проходженням паспортного контролю заповніть міграційну картку англійською мовою (як правило, її видають в літаку перед посадкою в Гавані, Варадеро; якщо міграційну картку вам не видали, візьміть її в зоні паспортного контролю).
 2. Пройдіть паспортний контроль (пред'являється закордонний паспорт, що діє не менше одного місяця з моменту виїзду з Куби, міграційна картка, страховий поліс). Міграційну картку вам повертають, її ви зберігаєте і пред'являєте на паспортному контролі при виїзді з країни.Увага! На Кубі не ставлять печатку в паспорт з датою прибуття.
 3. Отримайте свій багаж. На моніторах над стрічками для багажу зазначено той рейс, багаж з якого буде видаватися на даній стрічці.
 4. Пройдіть в зал прильоту, де вас зустрінуть представники TEZ TOUR. Представник компанії зустрічає гостей з табличкою з логотипом TEZ TOUR .
 5. Віддайте гіду ваш ваучер (1 екземпляр).

 6. Гід дає вам коротку інформацію, вручає каталог і вказує номер вашого автобуса для трансферу і місце його стоянки, де вас буде чекати російськомовний гід.

 7. Пройдіть на стоянку, знайдіть потрібний вам автобус для трансферу (номера автобусів вказані на лобовому склі), відмітьтеся у гіда, супроводжуючого автобус, назвавши ваше прізвище, покладіть багаж в багажне відділення автобуса.

 8. Трансфер з аеропорту в готель проходить на комфортабельних автобусах кубинської компанії Гавіота.

 9. Уважно прослухайте інформацію, яку супроводжує (трансфермен) повідомить по шляху проходження в готель. Також супроводжуючий (трансфермен) проінформує вас про час зустрічі з вашим готельним гідом.

Приїзд в аеропорт Гавани, Варадеро для вильоту

 1. Зворотній трансфер з готелю в аеропорт проходить на комфортабельних автобусах кубинської компанії Гавіота.

 2. Після приїзду в аеропорт гід проводить вас до стійок реєстрації на рейс.

 3. Пройдіть реєстрацію на рейс (надайте закордонний паспорт, квиток).

 4. Здайте багаж на стійці реєстрації.

 5. Отримайте посадковий талон. Зверніть увагу на номер виходу і час для посадки на борт літака (в посадковому талоні вихід позначається словом GATE, час - TIME).

 6. Пройдіть паспортний контроль (пред'явіть закордонний паспорт і міграційну картку, заповнену при в'їзді в країну).

 7. Пройдіть в зал вильоту, де очікуйте оголошення на посадку вашого рейсу.

Автомобілі для трансферів на Кубі

Автомобили для групповых и индивидуальных трансферов на Кубе

 
 
 

Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
На календарі можна вибрати будь-який період вильоту не обмежуючись ± 3 днями, для цього достатньо перейти на вкладку "Період вильоту"
OK