Віза

Оформлення туристичної візи для відвідин Болгарії для громадян України

УВАГА! З 02.06.2017 Посольство Болгарії не приймає в роботу біометричні паспорти громадян України.
C 11.06.2017, в зв'язку з вступом в силу безвізового режиму між Україною і Європейським Союзом, громадяни України - власники біометричних паспортів, зможуть відвідувати Болгарію без попереднього оформлення візи, з туристичною метою, на термін до 90 днів протягом 180-денного періоду в протягом року.
Увага! Візи оформляються за умови придбання туристичного продукту (туру) Компанії Тез Тур в дану візову країну.

Подача документів, для оформлення візи без особистої присутності туристів в Консульстві Болгарії в Києві компанією «ТЕЗ ТУР», можлива тільки для громадян України, Росії, Білорусі та Молдови (паспорта без біометричних даних) з видом на проживання в Україні.
 
Також документи громадян цих країн приймаються і без наявності дозволу на перебування в Україні, але в цьому випадку до комплекту документів додається лист, з печаткою та підписом агента, яким він засвідчує, що особа особисто звернулася до нього, а також в листі повинна бути вказана точна адреса  особи, яка проживає в Україні.

 Починаючи з 06.07.2012 документи на відкриття візи в Болгарію будуть прийматися ТІЛЬКИ З заповнену і підписану ОСОБИСТО ТУРИСТОМ анкету !!! Без заповнених і підписаних Анкет документи не подаються в консульство!

Увага! Консульський відділ посольства Болгарії в Україні не буде працювати в наступні дати:
05.03.2018; 08.03.2018; 02.04.2018; 09.04.2018; 01.05.2018; 09.05.2018;
28.05.2018; 28.06.2018; 24.08.2018; 15.10.2018; 25.12.2018.

Для в'їзду в Болгарію громадяни України повинні мати біометричний закордонний паспорт або звичайний закордонний паспорт з візою, яка видається консульством Болгарії в Україні.

Увага!!!

Для громадян країн Європейського Союзу віза для в'їзду в Болгарію не потрібна!

Володарі діючих шенгенських дворазових і мультивиз або посвідки на проживання, виданих однією з країн Шенгенської угоди, а також володарі дворазових або мультивиз Кіпру, Румунії чи Хорватії, можуть перебувати на території Болгарії в рамках дії наявних у них віз без оформлення болгарської візи. Загальний термін перебування в Болгарії не може перевищувати 90 днів протягом півроку.

 

УВАГА! Документи для оформлення візи подаються в консульство тільки в повному комплекті і при наявності 100% оплати за тур, а також одночасно на всіх туристів, що їдуть разом.

Всі питання по умовам та вимогам оформлення віз можна надсилати на e-mail: visa@teztour.com.ua

Шановні колеги, при бронюванні турів в Болгарію обов'язково вносите в заявку ВСЕ Паспортні дані туристів, а саме:
- прізвище, ім'я, дату народження туриста;
- серію і номер паспорта, терміни його дії, ким виданий;
- громадянство.

Документи для оформлення візи в візовому центрі в консульстві Болгарії в Києві необхідно передавати в візовий відділ, який знаходиться за адресою:
03150 м. Київ, ул. Велика Васильківська 63, офіс 2 (Карта місцезнаходження)


Список необхідних документів

Увага!!! При відправці документів у візовий відділ разом з документами необхідно передавати опис переданих документів (паспорта, дозволу на виїзд дитини, пенсійні посвідчення, свідоцтва про смерть і т.д.). Просимо вказувати номер заявки!

Опис переданих документів

Перед відправкою пакету документів до візового відділу ще раз уважно перевірте всі надані документи і їх відповідність вимогам !!!

Вимоги до документів:

УВАГА! Документи для оформлення візи рекомендуємо передавати не раніше ніж за 90 днів до початку туру.

1. Закордонний паспорт + копія першої сторінки закордонного паспорта з особистими даними і фотографією заявника:

Терміни дії паспортів для відкриття візи в Болгарію:

Тільки для туристів, які подорожують на літаку. Паспорт, що діє не менше 90 днів після планованого виїзду з Болгарії. Відкривається одноразова віза чітко на дати поїздки. 90 днів відраховуються від запланованої дати виїзду з Болгарії.

Для туристів, які подорожують на авто. Паспорт, що діє не менше 9 місяців (6 місяців + 90 днів) з дня в'їзду в Болгарію. Відкривається дворазова віза мінімум на 6 місяців.

Продовжений паспорт громадян України НЕ ДІЙСНИЙ для оформлення візи і в'їзду в Болгарію.

УВАГА!!! При наявності в паспорті штампу про депортацію паспорт консульством Болгарії не приймається! При наявності в паспорті штампу про відмову у візі, після якого не було шенгенських віз, Болгарська віза видається на розсуд консульства Болгарії!

- Паспорт не повинен бути пошкоджений, порваний, забруднений, мати сторонні записи, відмітки та ін .;
- Всі виправлення в паспорті повинні бути завірені печаткою зробив їх установи або ВВІРу;
- Паспорт повинен мати мінімум 2 чисті сторінки для наклеювання візи;
- У паспорті ОБОВ'ЯЗКОВО повинна бути підпис власника;
- При наявності вписаних в паспорт одного з батьків дітей - повинні бути вклеєні фотографії дітей з 5 років, і, додатково на КОЖНОГО дитини, в паспорті повинні бути 2 чисті сторінки для наклеювання візи.

Увага!!! Для громадян Казахстану і Білорусії з видом на проживання в Україні можливість отримання дворазового в'їзду в країну розглядається консульством !!!

УВАГА NEW !!! 2. Анкета туриста (Подається в Консульство!) Заповнюється он-лайн в особистому кабінеті агентства.

Робота по створенню / редагування анкети проводиться на окремій сторінці, перехід на яку здійснюється по посиланню "Анкета" (знаходиться в розділі "Віза" блоку "Туристи" туристичної заявки).

Анкета заповнюється на кожного туриста, якому необхідна віза (в т.ч. для інфантів) ..
Вимоги до заповнення анкети:
Ім'я та прізвище заповнюються латиницею (як в закордонному паспорті), інша інформація - кирилицею.
В анкеті не допускаються виправлення, закреслення, замазування. Всі графи, в тому числі інформація про готелі, обов'язкові до заповнення.

ВАЖЛИВО! Анкета підписується кожним туристом ОСОБИСТО, в двох місцях:
на 2-й сторінці в розділі 37 і на 3-й сторінці в нижній правій частині анкети:

- осередок з текстом Підпис (для малолітніх / неповнолітніх, підпис особи, яка здійснює права батьків / опікуна), і
- осередок з текстом Розшифрована підпис (мається на увазі підпис та ПІБ написані від руки) - для неповнолітніх, розшифрована підпис особи, яка здійснює права батьків / опікуна !!!
Для неповнолітніх дітей анкета ТАКОЖ необхідна, і вона підписується або батьком, в чий паспорт вписана дитина, або одним з батьків (опікуном), в супроводі якого дитина буде в поїздці.
ДІТИ ДО 18 РОКІВ САМОСТІЙНО НЕ розписуються в анкеті !!!

З 18 років анкета підписується тільки держателем паспорта.

3. ОДНА фотографія:

Вимоги до фотографії:
- фотографія повинна бути кольорова, виконана СУВОРО на білому тлі, форматом 3,5 х 4,5 см;

- подаються фотокартки КОЖНОГО туриста, включаючи инфантов;

- особа на фотографії повинно займати 70-80% площі фотографії;
- фотографія повинна бути зроблена не раніше 6 місяців до дати подачі документів у візовий відділ і мати максимальну схожість з її власником;
- зображення повинне бути чітким і ясним.

4. КОПІЯ нотаріального дозволу на виїзд дитини (до 18 років), якщо дитина їде з одним з батьків або копія нотаріального дозволу на виїзд дитини від обох батьків, якщо дитина їде не з батьками.

ВАЖЛИВО !!! Для подачі в консульство Республіки Болгарія в Одесі необхідно надавати ОРИГІНАЛ + копію нотаріального дозволу на виїзд дитини.

Примітка:
в разі смерті одного з батьків або позбавлення його батьківських прав необхідно надати копії відповідних документів;
якщо при народженні дитини батько був записаний зі слів матері, необхідно надати відповідний документ;
якщо у одного або обох батьків є діючі візи, що дають право в'їзду в Болгарію, необхідно надати копію 1-ої сторінки закордонного паспорта і сторінки з дійсною візою.

5. Копія свідоцтва про народження дитини (для дітей до 18 років).

6. Копію техпаспорта машини туриста, який їде в поїздку і копію страхового поліса (грін карта), якщо туристи їдуть на своєму автомобілі - тільки для офорленія візи в Одесі.

7. Для громадян інших країн, що мають посвідку на проживання в Україні, необхідно надати:

- копія дозволу на проживання в Україні;
- копія сторінки паспорта з печаткою про видачу Віда на проживання в Україні + копія першої стор. Цього паспорта;
- довідка з роботи / навчання.

Увага! Для громадян інших країн з видом на проживання в Україні (за винятком РФ) необхідною умовою для оформлення болгарської візи є особиста присутність туриста в Консульстві Болгарії в Києві (після попереднього запису за номерами телефонів (044) 246 76 72 або (044) 246 72 37 пн - пт з 9:00 до 17:00).

8. Консульський збір.

Вартість оформлення туристичної візи для громадян України, а також громадян Росії з видом на проживання в Україні становить:

60 євро (термін оформлення візи включає день подачі документів у візовий відділ компанії Tez Tour (до 17:00) і день отримання паспортів з Консульства Болгарії, і становить 7 робочих днів);

 

                Громадяни України та Росії з ВНЖ
                   Подача в консульство в м Київ


Дорослі

60 €

Діти

До 6 років

Бесплатно

Від 6 до 18 років, вписані в паспорт одного з батьків

25 €

Від 6 до 18 років зі своїм проїзним документом

25 €

Пенсіонери і студенти (до 21 року)

25 € 
   (При наданні копії пенсійного посвідчення або оригіналу довідки з пенсійного фонду про нарахування пенсії / копії студентського квитка або оригіналу довідки з місця навчання)

60 €

 (При відсутності копії пенсійного посвідчення або довідки з пенсійного фонду про нарахування пенсії / копії студентського квитка або довідки з місця навчання)

  1. Сума консульського збору для громадян інших країн встановлюється індивідуально під запит.
  2. Пенсіонери звільняються від сплати консульського збору тільки якщо це громадяни України з українським пенсійним посвідченням.
  3. Оплата здійснюється в гривнях за комерційним курсом компанії.
  4. Вартість оформлення включає в себе вартість візи, консульський збір, послуги з оформлення візи.Консульський збір не повертається у разі відмови у видачі візи.

9. Терміни оформлення віз:

Термін оформлення звичайної візи - 7 робочих днів з моменту подачі документів в консульство в Києві. При вильоті туристів з інших міст (регіонів) необхідно додавати до крайніх термінів мінімум 2 робочих дня для пересилання документів кур'єрською поштою.

Посольство Республіки Болгарія в Україні

Київ, вул. Госпітальна, 1
Телефони: (044) 246-72-37, 246-76-72
Факс: (044) 235-51-19
E-mailembbul@carrier.kiev.ua
Консульський відділ: (044) 235-52-96, 246-72-37


Адреси візових центрів республіки Болгарія:

КИЇВ: площа Спортивна, 1А, ТРЦ "Гулівер", 8 поверх

ЛЬВІВ: вул. Під Дубом, 7Б, ТРЦ «Львів Форум», 2 поверх

ОДЕСА: вул. Канатна, 22

ХАРКІВ: вул. Героїв Праці 7 Торговий Центр «Караван», 2 поверх

ДНІПРО: проспект Дмитра Яворницького, 22, бізнес-центр "Атріум", 2 поверх.

 

Контактні номери Колл центру: +380445949617 / +380503238568


Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
На календарі можна вибрати будь-який період вильоту не обмежуючись ± 3 днями, для цього достатньо перейти на вкладку "Період вильоту"
OK