Трансфери

Файли для завантаження:

Файли для завантаження:

 1. Вартість трансферів ЛІТО 2019 №3 (дата публикації 30.07.2019)
 2. Вартість трансферів ЗИМА 2019-2020 №1  (дата публикації 27.03.2019)
 3. Вартість трансферів ЛІТО 2020 №1(дата публикації 31.07.2019)

Порядок проведення трансферів (всі види)

I. Зустріч туристів в аеропорту

 • Вийшовши з літака, туристи потрапляють в будівлю аеропорту і проходять паспортний контроль.
 • Спускаються на перший поверх, де отримують багаж на транспортній стрічці.
 • При виході з аеропорту проводиться митний контроль. Зазвичай туристи проходять його практично без перевірки, але деяких можуть вибірково перевірити.

II. Туристів, які замовили груповий і індивідуальний трансфер, зустрічають біля виходу з аеропорту представники з табличкою TEZ TOUR.

III. Компанія TEZ TOUR не несе відповідальності за забуті речі в автобусах, про що гіди неодноразово нагадують туристам.

IV. Індивідуальний трансфер на увазі під собою суворе дотримання в один або максимум два сусідніх готелю з можливою підсадки інших туристів, і не має на увазі обов'язкову наявність супроводжуючого гіда.

V. На звичайні індивідуальні трансфери надаються мікроавтобуси з кондиціонером.

VI. Якщо туристи прилітають нема на рейсах Компанії TEZ TOUR, прохання повідомляти всі номери рейсів з літерним кодом рейсу. Без цього коду ми не завжди можемо дізнатися час прильоту і відльоту рейсу і, відповідно, не можемо гарантувати своєчасну зустріч туристів.

VII. Процес відправки туристів:

 • За день до відльоту до 18-ї години вечора на груповий і індивідуальний трансфер інформація щодо часу від'їзду з готелю розміщується на інфо-бордах TEZ TOUR. Час призначається з розрахунку на прибуття в аеропорт до початку реєстрації рейсу, тобто за 2-2,5 години до відльоту рейсу.
 • У день від'їзду в призначений час прибуває автобус з гідом, за умови, що його не затримали туристи з попереднього готелю. Якщо турист вчасно не вийшов на свій трансфер, то гід чекає його деякий час і їде в наступний готель забирати туристів, щоб не запізнитися в аеропорт. Запізнилися туристи самі добираються в аеропорт.
 • Після прибуття в аеропорт туристи проходять митний контроль і реєстрацію на рейс.
 • Після реєстрації туристи проходять паспортний контроль.
 • При бажанні можна відвідати магазин безмитної торгівлі Duty free.
 • Після всіх цих процедур туристи сідають на свій рейс і відлітають.

Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
На календарі можна вибрати будь-який період вильоту не обмежуючись ± 3 днями, для цього достатньо перейти на вкладку "Період вильоту"
OK