Трансфери

Зустріч туристів в аеропорту Відня

Туристів, які прилітають регулярними рейсами до Відня, зустрічають в залі прильоту після проходження митного контролю водії з табличкою TEZ TOUR (але не в формі TEZ TOUR) або з табличкою з прізвищем туриста.

Якщо з яких-небудь причин туристи не зустрілися з водієм, необхідно звернутися в офіс TEZ TOUR по телефону, вказаному на ваучері: +43 699 147 444 44.

Час очікування групового трансферу після зустрічі з водієм може становити до 1 години.

На трансфер туристи отримують інформаційний конверт з описом факультативних групових та індивідуальних екскурсій, картою міста, знижковими купонами, координатами офісу, телефонним номером «гарячої лінії» та інформацією про час виїзду з готелю на зворотньому трансфері. Замовити екскурсії, квитки на концерти, в музеї, послуги перекладача можливо в інформаційному центрі TEZ INFO SHOP в центрі Відня навпроти Опери.

Груповий трансфер в Відні не має на увазі обов'язкову наявність супроводжуючого гіда. На групові трансфери надаються мікроавтобуси (до 8 посадочних місць) з кондиціонером.

Увага! Максимальний час очікування виходу туриста: 60 ​​хвилин після фактичного приземлення рейсу. При втраті багажу в аеропорту, при затримці всередині будівлі аеропорту, а також в разі виникнення форс-мажорних обставин необхідно обов'язково звернутися до служби підтримки туристів за телефоном: +43 699 147 444 44

Індивідуальний трансфер на увазі під собою суворе слідування в один готель без можливої ​​підсадки інших туристів і не має на увазі обов'язкову наявність супроводжуючого гіда.

Замовлення індивідуального транспорту можливе в наступних категоріях:

 • Car up to 3 pax Standard: легковий а / м середнього класу;

  Компанія TEZ TOUR не несе відповідальності за речі, забуті в автобусах.

 • Car up to 3 pax Premium: легковий а / м представницького класу Mercedes S-class або аналогічний;

 • Minibus or minivan up to 7 pax Standard: Mercedes Vito, VW T5 або аналогічний

 • Minibus up to 7 pax Premium: Mercedes Viano, Mercedes V-Class або аналогічний


Транспортний відділ залишає за собою право надати більш високу категорію транспортного засобу, не стягуючи доплати з туриста.

Компанія TEZ TOUR не несе відповідальності за речі, забуті в автобусах.

Зустріч туристів в аеропортах Зальцбурга і Клагенфурта

Всіх туристів, які прилетіли чартерними рейсами компанії TEZ TOUR, в аеропорту Зальцбурга або Клагенфурта зустрічає гід в уніформі TEZ TOUR з табличкою TEZ TOUR, або водій з табличкою TEZ TOUR або табличкою з прізвищем туристів.

Якщо з яких-небудь причин туристи не зустрілися з представником, необхідно зателефонувати за номером: +43 699 147 444 44.

Час очікування групового трансферу після зустрічі з представником може становити до 1 години.

Увага! Максимальний час очікування виходу туриста: 60 ​​хвилин після фактичного приземлення рейсу. При втраті багажу в аеропорту, при затримці всередині будівлі аеропорту, а так само в разі виникнення форс-мажорних обставин необхідно обов'язково звернутися до служби підтримки туристів за телефоном: +43 699 147 444 44

У зв'язку з погодними умовами і правилами руху транспорту на гірськолижних курортах під'їзд на автобусі можливий не до всіх готелів. Для туристів, які проживають в таких готелях, передбачений шаттл-сервіс від автобусного терміналу до готелю і, відповідно, на зворотньому шляху - від готелю до автобусного терміналу.

Груповий трансфер здійснюється на автобусах 7-80 посадочних місць.

Під час групового трансферу туристи отримують інформаційні конверти з докладним описом гірськолижного регіону і розкладом екскурсійних програм. На конверті також зазначено час проведення інформаційної зустрічі у відповідному готелі, номер телефону гіда, який обслуговує цей готель (якщо на курорті передбачений гід і групові екскурсійні програми). Увага! У зимовому сезоні 2018-19 представники компанії будуть обслуговувати туристів на курортах Зальцбургерланда, Майрхофена, Бад Кляйнкірхайм і Насфельд. Відпочиваючі на інших курортах зможуть скористатися телефоном служби підтримки туристів: + 43 699 147 444 44.

Туристи, які забронювали індивідуальний трансфер, отримують інформаційний конверт із зазначенням часу проведення інформаційної зустрічі в готелі. Індивідуальний трансфер на увазі під собою суворе слідування в один готель без можливої ​​підсадки інших туристів, і не має на увазі обов'язкову наявність супроводжуючого гіда. Бронювання можливе в будь-яких категоріях транспорту, зазначених на сторінці TEZ TOUR.

Клієнти, які скористалися регулярними рейсами, отримують інформаційний конверт на рецепції готелю. В аеропорту їх зустрічає німецько або англомовний водій з табличкою TEZ TOUR (але не в формі TEZ TOUR) або з табличкою з прізвищем туриста.


Процес відправки туристів

 • За день до вильоту в інформаційній папці TEZ TOUR на рецепцію готелю буде представлена ​​інформація про час виїзду з готелю.
 • У тому випадку, якщо туристи не знайшли інформаційну папку або інформацію за своїм рейсом, необхідно звернутися до співробітника на рецепцію готелю, до гіда, який обслуговує цей готель, або зателефонувати за телефоном «гарячої лінії» +43 699 147 444 44. Час виїзду з готелю призначається з розрахунку на прибуття в аеропорт до початку реєстрації рейсу, тобто за 2-2,5 години до вильоту рейсу.
 • Туристи, що замовили індивідуальний трансфер, при бажанні можуть самі призначити час від'їзду з готелю. Таке замовлення приймається тільки за умови письмового зобов'язання туристів в разі запізнення на рейс через погодні умови, затори на дорогах і т.д. взяти на себе самостійне покриття всіх пов'язаних з цим додаткових витрат.
 • Якщо турист вчасно не вийшов на свій трансфер, то гід або водій чекає його не більше 10 хвилин, після чого, отримавши письмове підтвердження від готелю і не ставлячи туриста до відома, їде в наступний готель забирати туристів, щоб не запізнитися в аеропорт. Зпізнивші туристи самостійно добираються в аеропорт, а також самі несуть всі додаткові витрати.
 • Після прибуття в аеропорт туристи проходять митний контроль і реєстрацію на рейс. У разі виникнення питань, необхідно звернутися до представника компанії TEZ TOUR в аеропорту, або на стійку інформації.
 • Час очікування групового трансферу для міських готелів Відня може становити від 15 до 30 хвилин.

Перетягніть прапор в потрібну точку на карті
OK
На календарі можна вибрати будь-який період вильоту не обмежуючись ± 3 днями, для цього достатньо перейти на вкладку "Період вильоту"
OK